بازی ایکس باکس وان بازی ایکس باکس بازی وان بازی ایکسباکس وان بازی xbox one فروش بازی ایکس باکس وان فروش بازی ایکس باکس فروش بازی وان فروش بازی ایکسباکس وان فروش بازی xbox one بازی پلی استیشن 4 بازی های ps4 بازی ps4 فروش بازی ps4
بازی دسته دوم پلی استیشن - بازی دسته دوم ایکس باکس وان

درباره گیم باکس بیشتر بدانید!

ضمن تشکر از بازدید شما کاربر گرامی لطفا به اطلاعاتی چند درباره این وب سایت توجه فرمایید:

بعد از ظهور کنسول های جدید XBOX One و PS4، بازی های متعددی تولید و به بازار عرضه شد. این کنسول ها به همراه بازی هایشان همچون کشورهای دیگر جهان، در کشور عزیز ما نیز طرفداران بسیاری پیدا کرد.
به دلیل قیمت بالای بازی های این دو کنسول (البته در ایران) خرید و فروش بازی های آن ها رونق فراوانی دارد و کاربران بسیار بدون هیچ انسجامی و بصورت پراکنده به فروش بازی کنسول ها می پردازند. وب سایت گیم باکس به منظور حل این چالش درپی ایجاد یک بستر مناسب برای فروش بازی های پلی استیشن 4 و یا ایکس باکس وان افتاد، تا بتواند پل ارتباطی بین خریداران و فروشندگان عزیز بازی های کنسول برقرار کند.
برخی از مزایای وب سایت گیم باکس بدین شرح می باشد:

ثبت نام سریع:

جهت صرفه جویی در وقت شما عزیزان، قسمتی از وب سایت به عنوان ثبت نام سریع در اختیار شما قراردارد که فقط با یک شماره موبایل و یا یک آدرس ایمیل اقدام به ثبت نام در وب سایت نماییدو به راحتی بازی های کنسول مورد نظر خود را برای فروش حذف و یا اضافه نمایید.

صفحه اختصاصی کاربر:

شما در یک صفحه می توانید تمام بازی های خود را با شرایط فروش متفاوت به کاربران دیگر نمایش دهید. لینک صفحه اختصاصی شما در بالای کنترل پانل قرار دارد. فقط کافی است تا لینک خود را به دوستان خود بدهید تا بازی های فروشی شما را ببینند.

امکان ارسال پیام به فروشنده بازی برای پیشنهاد قیمت:

اگر برای بازی که در سایت گذاشته شده پیشنهاد قیمت مناسب تری داری می توانید بعد از کلیک دکمه "اطلاعات تماس" در آخر دیالوگ قیمت پیشنهادی خود را وارد کنید. قابل ذکر است که این امکان بعد از عضویت در سایت فعال می گردد.

تفکیک دسته بندی کنسول پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان:

از دیگر اقدامات بهینه وب سایت جهت رفاه حال کاربر تفکیک بازی های XBOX One از بازی های PS4 می باشد که باعث می شود برای انتخاب بازی و کنسول مورد نظر خود سریعا به بهترین نتیجه دست پیدا کنید.

امکان حذف و اضافه کامل بازی های شما:

بعد از ثبت نام کاربر (بدون تایید ایمیل و یا اطلاعات) کنترل پنلی در اختیار شما قرار می گیرد تا بازی هایی که برای فروش دارید در معرض دید سایرین قرار دهید. همچنین مدت زمانی خاص برای نمایش بازی در نظر گرفته شده تا همه کاربران از امکانات وب سایت به طور مساوی بهره مناسب را ببرند.